• +90 (533) 611 56 65
  • +90(533)6115665
  • info@antalyagoz.com

Biz Kimiz?

Biz iyi hekimlik idealini yaşayan üç göz doktoru buluştuk ve kapitalist düzenin çarklarının ekonominin her kesiminde olduğu gibi sağlık alanında da acımasızca değerleri, hakları, vicdanı toz duman savurduğu zamanlarda, doktorların Tanrı’ nın yeryüzündeki elleri olduğu ve kirlenmemesi, kirletilmemesi gerektiğini hatırlatmak üzere yola çıktık. Bilgilerimizi, becerilerimizi, tecrübelerimizi birbirimize ekledik ve sadece ve sadece bilginin ve bilimin gücüne inandık. Sosyal medyada inanılmaz bilgi kirliliği ve "reklam" amaçlı boş söylemlerden oluşan karmaşayı gözlemlediğimizde, doğruları söylemek ve anlatabilmek görevini de üstlenmek zorunda kaldık.

Hastalarımız bizim gözümüzde; Annemiz, babamız, kardeşimiz, çocuğumuz olduğunda, en doğru teşhisi, en doğru tedaviyi, en iyi cerrahiyi yapma azmimizin sınandıkça güçlendiğini görüyoruz.

Hastalarımızla gülüp hastalarımızla birlikte ağlayabilmek, dualarına mazhar olmak, şükran dolu bakışları, gözlerdeki ve yüzdeki minnet ifadelerini görmek... İşte dünyanın en büyük mutluluğu bu !..

Diğer yandan dünya göz hastalıkları tedavisinde göz cerrahisinde önder ülkelerden olan ülkemizin Antalya Göz sağlığını korumak ve en iyiyi gerçekleştirmek üzere bayrağı önde taşımanın gururunu yaşıyoruz. En modern tedavi yöntemlerini en son teknolojik cihazlarla ve en yeni bilgilerle süsleyerek hizmet vermek ve Türkiye Göz Lazer tedavi merkezi olarak Türkiye sağlık turizminde ülkemizi temsil etme yönünde sağlam adımlarla ilerliyoruz. 

Dilimiz döndüğünce, zamanımız elverdiğince, gücümüz yettiğince DOĞRU, GÜNCEL ve YALIN ifadeyle paylaşmak için biz burdayız: sorularınızı, merak ettiklerinizi, haberlerinizi, paylaşmak istediklerinizi bekleriz ...